0

ارسال پیامک با کلمه کلیدی کاپنل

دسته بندی ها : امکانات پنل پیامکی 20 بهمن 1398 majasi

این شیوه، برای ایجاد ارتباط قوی تر با مشتریان یک ابزار حیاتی است.
با سامانه پیامکی کاپنل همراه باشید تا با ویژگی های این نوع ارسال و نحوه ارسال آن با کاپنل آشنا شوید.

تصور کنید یک دفتر بیمه که هزاران مشتری و مراجعه کننده دارند، تصمیم به اطلاع رسانی در مورد یک موضوع مهم به مخاطبان خود گرفته است. در چنین شرایطی همه کسب و کارها ترجیح میدهند بتوانند نام و مشخصات خاصی را در مورد هر کدام از مشتریان در متن پیامک اضافه کنند. برای مثال تصور کنید این دو پیام برای یک مشتری ارسال شود:

پیام شماره 1:

با سلام مهلت بیمه شما در تاریخ 1398/11/01 به پایان میرسد، لطفا جهت تمدید بیمه نامه خود به دفتر بیمه مراجعه فرمایید.

پیام شماره 2:

با سلام جناب آقای هادی بهاری مهلت بیمه شما در تاریخ 1398/11/01 به پایان میرسد، لطفا جهت تمدید بیمه نامه خود به دفتر بیمه مراجعه فرمایید.

مطماناً پیام شماره 2 برای فردی که پیام را دریافت میکند جذابیت بیشتری دارد، چون متوجه میشود که دفتر بیمه برایش ارزش قائل شده و ترجیح داده به جای یک متن ساده و عمومی از درج نام استفاده کند. در دنیای تبلیغات امروز، تجربه مشتری در راس تمام امور قرار دارد و بزرگترین شرکت های تبلیغاتی از این متد برای بالا بردن درگیری کاربران و در نتیجه افزایش فروش هر کسب وکاری استفاده میکنند.

ارسال پیامک با کلمه کلیدی کاپنل
ارسال پیامک با کلمه کلیدی ارسال پیامک با کلمه کلیدی

هر کسب و کاری باید با توجه به شناختی که از مشتریان خود دارد، اقدام به ایجاد پرسونا کند تا بتواند بر اساس سلایق ونیازهایی که برای هر پرسونا در نظر میگیرد، اقدام به تبلیغات در فضای آنلاین کند.در ارسال پیامک با کلمات کلیدی میتوانید هر نوع فیلد اضافه مانند: نام، پیشوند و پسوند، تاریخ، عدد، آدرس و  … را از طریق یک فایل اکسل در سامانه پیامکی آپلود نموده و هنگام ارسال کلمات کلیدی از آنها استفاده کنید.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال تلگرام کاپنل

مطالب پیشنهادی کاپنل به شما :

  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0