خرید نمایندگی پنل اس ام اس کاپنل

با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانید به صورت مستقل و از طریق سایت اختصاصی، فروش پنل پیامک را شروع کنید. برای کسب درآمد از طریق نمایندگی پنل اس ام اس نیاز به دانش خاصی نبوده و کاپنل همواره برای راهنمایی شما عزیزان در کنار شما خواهد بود. افزایش تعداد فروشگاه‌های اینترنتی و استفاده از وب‌سرویس ارسال پیامک برای تایید شماره موبایل و تشکر از خرید و تقاضای بالا در حوزه بازاریابی پیامکی نشان‌دهنده این است که با اخذ نمایندگی پنل ارسال پیامک می‌توانید سهمی از این بازار گسترده را داشته باشید و درآمد کسب کنید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. 

بازار کار دائم و درآمد مستمر

درآمد شما از پنل نمایندگی به صورت مستمر افزایش خواهد داشت و به در آمدی پایدار خواهید رسید

بدون نیاز به مهارت و تخصص خاص

آشنایی ابتدایی شما با کامپیوتر و اینترنت برای کار با سامانه کافی است.

بدون نیاز به صرف وقت زیاد

در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پی پرداخته و کسب درآمد کنید.

نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف کاپنل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعرفه پنل نمایندگی سامانه پیامکی

پنل نمایندگی با دسترسی به تمام امکانات سامانه و پایین ترین تعرفه ، برای افرادی که قصد درآمدزایی از این راه را دارند، بسیار مناسب است.

پنل نمایندگی


پنل نمایندگی با دسترسی به تمام امکانات سامانه و پایین ترین تعرفه ، برای افرادی که قصد درآمدزایی از این راه را دارند، بسیار مناسب است.

هزار تومان 780 مادام العمر!
  • 100 % امکانات سامانه
  • 5 خط اختصاصی 14 رقمی
  • خطوط خدماتی
  • شارژ هدیه 70000 تومان
  • ارسال پیامک به لیست سیاه
  • تعرفه پیامک 82.8 تومان
  • امکان فروش و کسب درآمد
عدم دریافت هزینه بابت ایجاد پنل نمایندگی و کاربری زیرمجموعه

عدم محدودیت در ایجاد کاربر و نماینده زیر مجموعه

قابلیت اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده به پنل

۳۰ روز گارانتی عودت وجه

با اطمینان انتخاب کنید

پاسخ سوالات متداول برای اخذ پنل نمایندگی پیامک انبوه کاپنل

بله، غیرفعال سازی نمایندگی و بازگشت وجه تا 30 روز و به هر علتی امکان پذیر است.

شما به سادگی میتوانید با فروش پنل پیامک، پنل نمایندگی، خطوط اختصاصی و ارسال پیامک های کاربران کسب درآمد کنید که هر کدام از این مدل‌‌ها به تفصیل توضیح داده شده است.

ایجاد پکیج شخصی، تعرفه دلخواه، سایت با نام و نشان خودتان، اتصال به درگاه شما، قرارداد رسمی و الکترونیکی و در نهایت امکان کسب درآمد بالا. کارشناسان کاپنل برای رسیدن به اهداف فوق در کنارتان هستند.

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالیت و تبلیغاتی که انجام میگیرد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند کاربر جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از نمایندگان کاپنل درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دارند.

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم کاپنل است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

خیر، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین، اطلاعات حساب و درگاه بانکی شما نمایش داده می شود، شما می توانید درگاه بانکی خود را از تمامی بانک ها دریافت کنید، همچنین در صورتی که موفق به دریافت ای نماد نشده اید، استفاده از شرکت های واسط پرداخت همچون زرین پال و… امکان پذیر است.

اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، با ما در تماس باشید
056-91002078

تعرفه ارسال پیامک نمایندگی پیامک انبوه کاپنل

اپراتور ۱۰۰۰

82.8 تومان

اپراتور ۲۰۰۰

82.8 تومان

اپراتور ۳۰۰۰

82.8 تومان

اپراتور ۵۰۰۰ 

82.8 تومان

خط EVENT

165.6 تومان

خط سامانتل

165.6 تومان

خط ثابت

82.8 تومان

BTS

82.8 تومان

پیام صوتی (30 ثانیه)

78.4 تومان

مالیات ارزش افزوده و 10ریال تبصره 15 قانون بودجه به مبالغ فوق اضافه می گردد.

چرا نمایندگی پنل اس ام اس کاپنل را انتخاب کنیم؟

همین الان برای خرید نمایندگی پنل پیامکی kpanel ثبت نام کنید و یک کسب و کار سود آور را شروع کنید، ما در این مسیر همراه شما هستیم و آنچه برای موفقیت در فروش پنل پیامکی نیاز دارید را به شما آموزش می دهیم.

  •  

 

انتخاب تعرفه دلخواه برای پنل پیامک

فروش پنل اس ام اس با قیمت و تعرفه دلخواه

دائمی و بدون تاریخ انقضا

پنل نمایندگی دائمی و بدون نیاز به تمدید

سایت با نام برند و لوگو خودتان

راه‌اندازی سامانه پیامک با نام برند دلخواه

ایجاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان تعریف بسته های متفاوت وجود داردو شما میتوانید بسته ها را با توجه به سیاست کاری خود با دسترسی های متنوعی از امکانات پنل بسازید. 

قرارداد رسمی و الکترونیکی

تمام فعالیت ها به صورت رسمی و مستقیم بوده و قرارداد یک ساله طبق فرآیند الکترونیکی بین مجموعه و نمایندگان از هر نقطه از ایران منعقد میشود.

تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی پیامک میتوانید برای بسته های مختلف قیمت گذاری جداگانه برای پنل پیامک ، تعرفه ارسال پیامک و خطوط پیامکی تعریف کنید.

سایت با نام و نشان خودتان

در پنل نمایندگی میتوانید کسب و کارتان را با دامنه و برند شخصی خود معرفی کنید و سامانه اختصاصی بدون لوگو و نام کاپنل اس ام اس داشته باشید.

اتصال به درگاه شما

شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را در سامانه پیامک کاپنل اس ام اس ثبت کنید تا کاربران هزینه های شارژ سامانه و خرید اکانت و خط را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.

امکان کسب در آمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت پنل نمایندگی نمایندگی شما اضافه میشود.

چگونه از نمایندگی پنل پیامک درآمد کسب کنیم؟

فروش پنل پیامک

در فروش پنل کاربری میتوانید طبق سیاست کاری خود تعرفه پنل، خطوط و پیامک های ارسالی را برای کاربر تعیین نمایید و به تعداد نامحدود فروش داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل کاربری از شما دریافت نمیشود. مدیریت و پشتیبانی کاربران به عهده شماست و در این مسیر آموزش های لازم به شما ارائه میگردد.

فروش خطوط

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 50 تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250 هزار تومان خواهد رسید.

پیامک ارسالی کاربران

تمامی نمایندگان می‌تواند تعرفه های مختلف برای ارسال پیامک های خود در نظر بگیرند و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربران و نمایندگان خود اختصاص دهند و از سود پیامک های ارسالی کاربران خود بهره مند شوند.

فروش پنل نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پایمک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

حداقل ارسال روزانه
0 میلیون ارسال
حداکثر زمان پاسخ به تیکت
0 دقیقه
از سراسر کشور
0 نماینده

راهنمای ثبت نام پنل اس ام اس کاپنل

به آدرس Kpanel.ir مراجعه کنید و با انتخاب گزینه ثبت نام وارد صفحه جدید شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. پر کردن قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده اند الزامی است. آدرس محل سکونت شما باید به صورت کامل و دقیق وارد شود و در نهایت نوع پنل (کاربری یا نمایندگی) انتخاب شود. برای تکمیل نهایی ثبت نام خود باید پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام دریافت کنید.

آموزش فعال سازی سامانه پیامک کاپنل اس ام اس

برای ورود به سامانه کاپنل پس از ثبت نام، مجددا به آدرس Kpanel.ir مراجعه کنید و گزینه ورود را از بالای صفحه انتخاب کنید. نام کاربری و رمز عبوری که در زمان ثبت نام انتخاب کرده اید را در این قسمت وارد کرده و وارد سامانه شوید. برای احراز هویت، پیامکی به شماره موبایل شما ارسال میشود که بعد از وارد کردن کد آن در سامانه میتوانید شروع به کار کنید. برای فعال سازی نهایی سامانه از قسمت خرید پنل، پرداخت را انجام دهید و از قسمت ارسال مدارک تصویر کارت ملی خود را ارسال کنید.

قوانین کاپنل

کسب درآمد اینترنتی واقعی با نمایندگی پیامک تبلیغاتی

چه کسانی میتوانند از سایت کسب درآمد آنلاین کاپنل کسب درآمد کنند و موفق شوند؟

افرادی که سرمایه لازم برای شروع یک کسب و کار را ندارند.

افرادی که هزینه تجهیزات و اجاره مکان برای راه اندازی یک شرکت را ندارند.

افرادی که آشنایی ابتدایی با کامپیوتر و اینترنت دارند.

افرادی که نیاز به شغل دوم پردرآمد با گذاشتن زمان محدود دارند.

افرادی که مهارت فروش دارند اما بستری برای ارائه آن ندارند.

افرادی که تخصص و هزینه پشتیبانی مشتریان را ندارند.

پشتیبانی تلفنی رایگان پنل پیامک انبوه کاپنل

درخواست مشاوره با واحد نمایندگان

کارشناسان کاپنل معمولا دقایقی بعد از ثبت درخواست با شما تماس میگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست مشاوره خرید

فروش در کاپنل پایان یک معامله نیست، آغاز یک دوستی بی پایان است.

مرحله 1 از 2 - کپچا

  • برای ثبت درخواست مشاوره، ابتدا تیک بالا را بزنید و روی دکمه بعدی کلیک کنید تا بتوانید مشخصات خود را ثبت کنید.