پنل پیامکی رایگان یا پولی؟

دسته بندی :اخبار 3 تیر 1398

پولی یا رایگان؟

پنل پیامکی رایگان یا پولی؟ مسئله این است

ابتدا باید این پرسش را مطرح کرد که چرا یک شرکت بدون دریافت هزینه ای سامانه در اختیار ما بگذارد؟

پاسخ ساده است! سامانه های رایگان نسبت به سامانه هایی که هزینه سالیانه دریافت میکنند، تعرفه ارسال بسیار بالاتری دارند، از طرفی این سامانه ها ممکن است پشتیبانی مناسبی به مشترکین خود ارائه ندهند. که البته قضاوت نحوه پشتیبانی را به خودتان واگذار میکنیم.

 تعرفه ارسال پایین تر پنل های پیامکی که نیاز به حق عضویت دارند نسبت به پنل های رایگان، یکی از برجسته ترین تفاوت های بین این دو پنل هست. و البته که پنل پیامکی که حق عضویت دارد نسبت به پنلی که رایگان است بروزرسانی های جامع تر و بهتری برخوردار است و با تیم پشتیبانی قوی تری روبرو هستید.

تجربه چندین ساله ما نشان میدهد متاسفانه شرکت های زیادی بوده اند که امکان ادامه ارائه سامانه رایگان را نداشته، به ورشکستگی رسیده اند و سرنوشت پنل های ارائه شده توسط آنها و چه بسا، شارژ کاربران شان نامعلوم مانده است. 

توصیه کاپنل به شما کاربران گرامی، انتخاب سامانه ای متناسب با نیازتان است و در نظر داشته باشید، الزاما رایگان بودن یک محصول نمیتواند دلیل خوبی برای انتخاب آن باشد.. .

 

اگر در انتخاب پنل پیامکی خود تردید دارید، میتوانید عبارت کاپنل را به شماره 5000295746 ارسال فرمایید تا مشاوران تلفنی ما با شما تماس بگیریند، و یا میتوانید با پشتیبانی آنلاین سایت ما در تماس باشید.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال تلگرام کاپنل

مطالب پیشنهادی کاپنل به شما :

  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: