مشتری مداری رمز پیروزی شما

دسته بندی ها : کاربردهای سامانه پیامکی 30 شهریور 1399 هادی کامل

افزایش مشتری مداری با پنل پیامک انبوه کاپنل

همه می توانند…  مشتری مداری رمز پیروزی شما

 

  • هتل ها:

برای مشتریان سابق خود در ایام خاص سال، با شرایط ویژه، اتاق رزرو کنید و با پیامک به مشتریان خود اطلاع دهید. مشتریان وفادار خود را با تخفیف در روز تولدشان سورپرایز کنید!

در ایامی که منطقه شما توریست و مسافر بیشتری دارد، این امکان را برایتان ایجاد کرده ایم که به همه اشخاصی که به منطقه شما وارد میشوند با استفاده از دکل های مخابراتی پیامک ارسال کنید.

  • پزشکان:

وقت های بیماران را به آنان یادآوری کنید و از طریق نوبت دهی برای بیماران نوبت ثبت کنید. نوبت دهی با کاپنل نیاز به نیروی کار ندارد، همه امور بصورت خودکار انجام میشود.

  • آژانس های مسافری:

اطلاعات تورها و همچنین شرایط ویژه خود را برای باشگاه مشتریان خود پیامک کنید، در سفر بدون نیاز به کاغذ، اطلاعات مشتریان را بصورت مستقیم با یک پیامک در پنل ثبت کنید. برای هر شخص تورهای مورد علاقه اش را پیشنهاد بدهید.

  • مدیران:

در وقت و امکانات صرفه جویی کنید! شما یک همکار همه کاره استخدام کرده اید که کلی از امور شما را آسان میکند. نیازی نیست برای هرچیزی به مشتریان خود تلفن بزنید! 

نگران نباشید، پیام های کاپنل به دست همه مشتریان شما میرسد، حتی آنها که پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند (با خط خدماتی).

تاریخ و ساعت جلسات خود را به همکاران خود اعلام کنید و به ارگان ها و شرکت های مختلف طرح ها و خدمات جدید خود را اطلاع رسانی کنید.

خاص و شیک مدیریت کنید! مشتریان و پرسنل خود را با ذکر نام آنها در متن پیام مورد خطاب قرار دهید!

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال تلگرام کاپنل

مطالب پیشنهادی کاپنل به شما :

  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :