فرصت عالی برای کسب درآمد با جشنواره “یلدای کاپنل” – تا 15 دی

دسته بندی :اخبار, جشنواره ها 26 آذر 1398

در جشنواره “یلدای کاپنل” از 25 آذر تا 15 دی ماه، تمامی سامانه های پیامکی دارای 20درصد تخفیف هستند.

این زمان فرصت عالی برای خرید و یا انجام بازاریابی است.

در سیستم ”همکاری در فروش کاپنل” شما با معرفی هر کاربر و خرید موفق پنل های پیامک انبوه، به میزان 10٪ مبلغ پنل پورسانت دریافت میکنید، و اگر مشترک فعلی کاپنل هستید در صورت تمایل میتوانید بجای وجه نقد، 12٪ شارژ پنل دریافت نمایید.

جشنواره “یلدای کاپنل” یک فرصت استثنایی برای شماست تا بتونید در این چند روز به درآمد میلیونی برسید.

راهکارهای کاپنل برای کسب درآمد

بنرهای این جشنواره در قسمت بنرها در اختیار شما قرار داده شده است. شما میتونید از طریق شیوه های زیر فعالیت کنید و به درآمد مطلوبتون برسید.

  1. در صورتیکه رسانه شما وبسایت یا وبلاگ است، از بنرهایی که برای جشنواره “یلدای کاپنل” برای شما تهیه شده و در قسمت بنرها در پنل بازاریابی شما قابل مشاهده است، استفاده نمایید.فقط کافیه این بنر ها را در صفحه اصلی سایتتون به اشتراک بگذارید.
  2. ارسال پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل به مخاطبین سایت یا شبکه اجتماعیتون به همراه لینکی که در قسمت لینک های من میسازید.از این روش میتونید همزمان با روش های دیگر استفاده کنید؛ حتما به نتایج خوبی میرسید.
  3. گذاشتن استوری یا پست در اینستاگرام خودتون یا افراد معروف که برای اینکار می تونید از بنرها و لینک های موجود در قسمت بنرها نیز استفاده نمایید.
  4. اگر شما کانال تلگرام دارید می تونید از بنر های موجود در قسمت بنرها و لینک هایی که در قسمت لینک های من دارید استفاده نمایید.
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال تلگرام کاپنل

مطالب پیشنهادی کاپنل به شما :

  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: