0

جشنواره کاپنل به مناسبت ۱۳ آذر، روز بیمه +کاربرد پنل SMS در بیمه

دسته بندی ها : جشنواره ها, کاربردهای سامانه پیامکی 12 آذر 1398 majasi
کاربرد پنل پیامکی در دفاتر بیمه ای

13 آذر روز بیمه است. ضمن گرامی داشت این روز، در این مطلب به قسمتی از کاربردهای سامانه پیامک انبوه کاپنل برای دفاتر بیمه ای اشاره داشته ایم. یکی از امور مهم در دفاتر بیمه، اطلاع رسانی به بیمه شدگان جهت تمدید بیمه، اطلاع از شرایط جدید و یادآوری اقساط میباشد.

از این رو خدمات اطلاع رسانی برای دفاتر بیمه همیشه دغدغه جدی بوده و بیشتر وقت کارشناسان دفتر بیمه را میگیرد. این بخش همچنین سبب افزایش نیروی کار در دفاتر بیمه ای شده است.

در دسترس بودن اطلاعات مشتریان

با پنل پیامکی کاپنل مشتریان خود را در دفترچه های گوناگون لیست و مدیریت کنید؛ پیامک های تبلیغاتی بر اساس شهر، منطقه، کدپستی، دکل های ایرانسل، سن و جنسیت ارسال کنید و در کل سبب افزایش مشتری مداری بشوید.
میدانیم که رقابت شدیدی در زمینه بیمه حاکم است، به شما کمک میکنیم خاص باشید. کاپنل تولد مشتریان شما را تبریک میگوید و نام شما را در ذهن مشتریان تثبیت میکند.

سیستم ارسال اقساط کاپنل

یادآوری اقساط بیمه شدگان هم مهم و هم کاری سخت است. سامانه پیام کوتاه کاپنل بصورت خودکار از چند روز قبل به مشتری شما sms یادآوری پرداخت اقساط را میفرستد. با استفاده از این ویژگی می توان در هزینه های تلفن و وقت صرفه جویی کنید. علاوه بر یادآوری اقساط بیمه، می توان یادآوری تمدید بیمه نامه ها نیز باشد.

امکان اتصال به نرم افزار حساب داری هلو، و ارسال پیامک وجود دارد.

سیستم منشی عضویت کاپنل

با ایجاد منشی عضویت می تونید در کار های خود موفق تر و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید!منشی عضویت بصورت خودکار در جواب مشتری، اطلاعاتی نظیر شمارت کارت و حساب شما را ارسال میکند.

کاپنل ضمن گرامیداشت مجدد روز بیمه، به همین مناسبت از 13 آذر تا 20 آذر تخفیف 20 درصدی به مشتریان جدید پنل پیام کوتاه کاپنل هدیه میدهد.

جهت رفتن به صفحه فروشگاه بر روی دکمه زیر کلید کنید

 

 

همچنین مشتریان قدیمی کاپنل میتوانند با معرفی همکاران و آشنایان خود به کاپنل، شارژ هدیه بگیرند.

مثل همیشه پشتیبانی آنلاین و تلفنی کاپنل پاسخگوی شما عزیزان است.

تلفن های تماس: 05691002077 و 05632520777
جهت گفتگو با پشتیبان آنلاین تلگرام روی آیکون زیر کلیک کنید:

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال تلگرام کاپنل

مطالب پیشنهادی کاپنل به شما :

  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0