ارسال پیام صوتی

آخرین نوشته ها :

خط خدماتی چیست؟

با استفاده از این قابلیت کاپنل، میتوانید به همه مخاطبانتان ، حتی کسانی که تبلیغاتشان بسته است، پیام اطلاع رسانی ارسال کنید.

ادامه مطلب »

کاربرد سامانه پیامک در بیمه + تخفیف ویژه پنل SMS برای دفاتر بیمه

در این نوشته به برخی از کاربردهای پنل پیامک انبوه در دفاتر بیمه اشاره کرده ایم و تخفیفی ویژه برای مشتریان نماینده بیمه داریم. دنیایی از امکانات در اختیار شماست. از ارسال پیام صوتی تا برگزاری نظرسنجی و مسابقه.

ادامه مطلب »

خط اختصاصی چیست؟

خط اختصاصی یکی از مهمترین واجبات یک پنل پیامک انبوه است. شما با داشتن خط اختصاصی میتوانید از مخاطبان خودتان پاسخ دریافت کنید ، پاسخ

ادامه مطلب »

پیامک صوتی 60 ثانیه ای که از طریق پنل پیامکی قابل ارسال به شماره تلفن های همراه و ثابت است، یکی از روش های نوین تبلیغاتی به شمار می رود. سال هاست که افراد جامعه با انواع تبلیغات تصویری و متنی رو به رو هستند و با توجه به تعدد این نوع تبلیغات، اثرگذاری آنها نیز کمتر شده است. ارسال پیامک صوتی با توجه به هزینه پایین و تاثیر بالایی که دارد ، امروزه یک ابزار تبلیغاتی جذاب به شمار می رود و بخش عظیمی از بازار را در اختیار خود قرار داده است.

مزیت های ارسال پیامک صوتی:

این نوع پیام به شما این امکان را می دهد که ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود برقرار کنید و با صدا و لحن خودتان پیامتان را منتقل کنید و با این کار به مخاطبین خود احساس ارزشمند بودن را منتقل کنید. ارسال پیام صوتی باعث میشود مخاطب شما رابطه صمیمانه تری با برند شما برقرار کند زیرا که در پیام صوتی میتوان احساسات را نیز منتقل کرد و مخاطب را تحت تاثیر قرار داد، کاری که در پیام های متنی به سختی میتوان انجام داد. بزرگترین مزیت پیام صوتی کاپنل، ارسال به خطهای تلفن ثابت علاوه بر شماره تلفن های همراه می باشد که میتواند طیف گسترده تری از کاربران را شامل شود.

پیامک صوتی را چگونه باید ارسال کنیم؟

برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست صوت مورد نظر خود را که باید زیر 60 ثانیه باشد ضبط کرده و بعد از ورود به سامانه پیامک مدیانا با استفاده از ابزارهای رایگانی که وجود دارد، به فرمت مناسب تبدیل و ساعت ارسال آن را معین کنید، سپس سرشماره ارسالی مورد نظر خود را انتخاب می کنید و به  لیست شماره های مورد نظر خود ارسال می کنید. شما میتوانید قبل از ارسال پیام صوتی، تعداد تلاش برای ارسال را معین کنید و در صورت عدم پاسخگویی تا 3 بار میتوانید تماس را برقرار کنید. آیا پیام صوتی قابلیت  ارسال انبوه را دارد؟بله، هیچ محدودیتی در تعداد ارسال پیام صوتی وجود ندارد و امکان ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه و تکی وجود خواهد داشت. همچنین از طریق این نوع ارسال میتوانید به تمام شماره های موجود در بانک شماره های پنل پیامک کاپنل ارسال انجام دهید.

آیا پیام صوتی باید فرمت خاصی داشته باشد؟ بله فایل صوتی می بایست با فرمت wav بوده و بهتر است دارای مشخصات 8000hz,16kb,Mono باشد، در پنل کاربری کاپنل و در بخش ارسال پیامک صوتی می توانید از لینک coverter برای تبدیل فرمت اولیه به فرمت استاندارد استفاده کنید و سپس فایل تبدیل شده را در پنل آپلود کنید.

آیا هزینه پیام های نرسیده عودت داده میشود؟

بله، در این نوع ارسال هزینه پیام های نرسیده به مخاطب یا رد تماس شده عودت داده می شود و فقط هزینه ارسال های موفق در پنل ثبت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب کاپنل :

خط خدماتی چیست؟

با استفاده از این قابلیت کاپنل، میتوانید به همه مخاطبانتان ، حتی کسانی که تبلیغاتشان بسته است، پیام اطلاع رسانی ارسال کنید.

ادامه مطلب »

خط خدماتی چیست؟

با استفاده از این قابلیت کاپنل، میتوانید به همه مخاطبانتان ، حتی کسانی که تبلیغاتشان بسته است، پیام اطلاع رسانی ارسال کنید.

ادامه مطلب »

لینک کوتاه این صفحه:

https://kpanel.ir/?p=2435

امکانات پنل پیامکی کاپنل