مشاوره تلفنی رایگان
اطلاعات تماس خود را وارد فرمایید.

سامانه پیام کوتاه کاپنل

کامل ترین ارائه دهنده پنل های اس ام اس و خدمات ارزش افزوده پیامک تبلیغاتی و خدماتی

 

شاید قضیه خیلی روشن باشد. ولی باید از خودمان بپرسیم چرا یک شرکت ممکن است بدون دریافت هیچ هزینه ای سامانه در اختیار ما بگذارد؟

پاسخ ساده است! سامانه های رایگان معمولا نسبت به سامانه هایی که هزینه سالیانه دریافت میکنند، تعرفه ارسال بسیار بالاتری دارند، از طرفی این سامانه ها ممکن است پشتیبانی خوبی به مشترکین خود ارائه ندهند که البته قضاوت نحوه پشتیبانی را به خودتان واگذار میکنیم.

 

اما، آن طرف قضیه، تعرفه بسیار پایین تر در  مقایسه با سامانه های رایگان از سامانه ای که برای آن حق عضویت پرداخت کرده اید انتظار میرود. البته قضیه به اینجا ختم نمیشود، شما در سامانه ای که برای آن حق عضویت پرداخت کرده اید پشتیبانی خیلی بهتری میگیرید، به روز رسانی های بیشتری دریافت میکنید و در مجموع خدمات حرفه ای تری را انتظار دارید.

 

تجربه چندین ساله ما نشان میدهد متاسفانه شرکت های زیادی بوده اند که امکان ادامه ارائه سامانه رایگان را نداشته، به ورشکستگی رسیده اند و سرنوشت پنل های ارائه شده توسط آنها و چه بسا، شارژ کاربران شان نامعلوم مانده است.

 

توصیه کاپنل به شما کاربران گرامی، انتخاب سامانه ای متناسب با نیازتان است و در نظر داشته باشید، الزاما رایگان بودن یک محصول نمیتواند دلیل خوبی برای انتخاب آن باشد.. .

 

اگر در انتخاب پنل خود تردید دارید، میتوانید عبارت کاپنل را به شماره 5000295746 ارسال فرمایید تا مشاوران تلفنی ما با شما تماس بگیریند، و یا میتوانید با پشتیبانی آنلاین سایت ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group